Jak zdobyć chłopaka?

Często nam się wydaje, że bycie z kimś to bardzo łatwa i prosta sprawa. Niestety, wszystkie poradniki typu jak zdobyć chłopaka, jak się do tego przygotować i co zrobić, żeby nas nie odtrącił są dobre w teorii, ale w praktyce wygląda to zupełnie inaczej.

Jak zdobyć chłopaka?

Jak zdobyć chłopaka?Większość dziewczyn marzy o pięknym, przystojnym chłopaku. I kiedy już go widzą, pragną, aby ją zauważył, podszedł i porozmawiał. Dziewczyny lubią być zdobywane, ale niekiedy sytuacja może stać się odwrotna i wtedy to dziewczyna zdobywa płeć męską. A jak ma to zrobić, żeby skuteczność była stuprocentowa? Przede wszystkim powinna o siebie zadbać, jeśli się nie maluje, nie lubi spódnic czy sukienek, nie dba o swoje włosy, czy paznokcie, to żaden chłopak nie zwróci na nią uwagi. Musi jak najszybciej zmienić w sobie to, czym się w ogóle nie przejmowała ani nie zajmowała, czyli na przykład niech pomaluje paznokcie, kupi ładną sukienkę, albo pójdzie do fryzjera. Od czegoś przecież trzeba zacząć, a najlepiej od siebie samej. Kolejnym krokiem jest uwierzenie w siebie, w swoją pewność, w to, że jest się piękną, subtelną i fajną dziewczyną.

Chłopcy widzą i zauważają takie rzeczy, chociaż ogólnie są wzrokowcami, więc pewnie ich oczy będą błądzić w około nas. Jeżeli dziewczyna nie wierzy w siebie i w swoje możliwości, niestety żaden chłopak na nią nie spojrzy. Nie należy też zapominać o ładnych perfumach, które potrafią przyciągnąć jak magnes. A jeśli zdarzy się taka sytuacja, że dziewczyna będzie blisko tego chłopaka, śmiało może zacząć rozmowę, nie zapominając o kobiecych trikach, którymi są przede wszystkim odgarnianie włosów, poprawianie biżuterii, albo rajstop, czy pończoch, a nawet malowanie usta szminką, czy błyszczykiem. Takich sposobów jest cała masa i na pewno warto wykorzystać niektóre z nich. Są niezawodne i z pewnością przyciągną wzrok naszego obiektu westchnień.

Pamiętajcie drogie dziewczyny. Jeżeli chcecie zdobyć chłopaka, bądźcie odważne, zacznijcie rozmowę. Uśmiechajcie się, patrzcie mu prosto w oczy, ale przede wszystkim mówcie prawdę i bądźcie szczere.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here