Urodziny zimą

Osoby, które urodziły się w okresie zimowym, często mają problem z organizacją przyjęcia urodzinowego. Choć należy liczyć się z niską, niejednokrotnie ujemną temperaturą, impreza tego typu może okazać się strzałem w dziesiątkę. W przypadku większej liczby osób, przyjęcie w domu nie zawsze jest dobrym pomysłem. Lepszym wyborem będzie sala na urodziny, w której komfortowo pomieszczą się wszyscy zaproszeni goście. Duża przestrzeń to duże możliwości, dzięki którym urodzinowa noc przejdzie do historii, jako najlepsza zimowa impreza.

Pomysły na urodziny w okresie zimowym

Przyjęcie urodzinowe w zimie wcale nie musi być nudne. Wręcz przeciwnie – wystarczy odrobina kreatywności, aby wieczór na długo zapadł w pamięć zaproszonym gościom. Jednym z najciekawszych pomysłów jest zorganizowanie dużego ogniska. Oczywiście należy wybrać odpowiednio zabezpieczone miejsce, w którym palenie ognisk jest dozwolone. Dobrym pomysłem jest pieczenie kiełbasek oraz przygotowanie grzanego napoju. Choć ognisko jest ciekawą atrakcją, nie powinno trwać zbyt długo, ponieważ goście mogą nadmiernie zmarznąć. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest sala na urodziny, w której wszyscy będą mogli się nie tylko ogrzać, ale również tańczyć do białego rana.

  1. Kolejnym ciekawym pomysłem jest zorganizowanie kuligu. W takim przypadku organizator musi zadbać m.in. o sanki i pojazd, który będzie je ciągnął. Ponadto, przed imprezą urodzinową należy poinformować zaproszonych gości o konieczności zabrania ze sobą odpowiedniej odzieży chroniącej przed zimnem. Tak jak w przypadku ogniska, kulig powinien być połączony z imprezą na sali, gdzie będzie można się swobodnie przebrać.
  2. Przebierana impreza taneczna zawsze cieszy się dużą popularnością. Ponadto, można ją połączyć ze specjalnie dobraną muzyką. Nieśmiertelny rock and roll lub twist gwarantują dobrą zabawę aż do świtu.
  3. Coraz większą popularnością cieszą się imprezy łączone. Ciekawy pomysłem jest zwiedzenie np. fortyfikacji z przewodnikiem w połączeniu z imprezą. Sala na urodziny daje możliwość zaproszenia nawet dużej liczby gości, dzięki czemu solenizant lub solenizantka może cieszyć się towarzystwem wszystkich przyjaciół i całej rodziny.
  4. W przypadku dorosłych osób, niezwykle ciekawym pomysłem jest pokaz barmański, podczas którego barman w widowiskowy sposób przygotowuje pyszne drinki. Takie wydarzenie to świetny pomysł na urozmaicenie imprezy nie tylko w przypadku 18-tych urodzin.

Pomysłów na zorganizowanie imprezy urodzinowej zimą jest naprawdę sporo. Warto pamiętać, aby rodzaj atrakcji dopasować do zaproszonych gości, którzy z pewnością będą pozytywnie zaskoczeni i przede wszystkim zadowoleni.

Impreza urodzinowa zimą – dodatkowe informacje

Organizacja przyjęcia urodzinowego w okresie zimowym daje wiele ciekawych możliwości niedostępnych latem i wiosną. Zaproszeni goście z pewnością docenią interesujące atrakcje i niecodzienny klimat imprezy. Sala na urodziny to dobry wybór zarówno w przypadku 18-tych, jak i każdych innych urodzin. Ze względu na możliwość szerokiego wyboru smacznych dań i napojów, każda osoba z pewnością znajdzie coś dobrego dla siebie. Ponadto, wystrój sali może być utrzymany w tematyce zimowej, która dodatkowo urozmaici wydarzenie. Warto pamiętać również o tym, iż w okresie zimowym liczba przyjęć jest znacząco ograniczona, dzięki czemu nie musimy martwić się o frekwencję na naszej imprezie oraz dostępność obiektu.

Artykuł powstał dzięki uprzejmości Hotelu Astra z Poznania.

[Głosów:33    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here