MacBook dla dziecka? - sprawdź promocję Apple „Back to school”

Sezon szkolny powoli się rozkręca. Z pewnością w nauce oraz w pracach dodatkowych pomocny będzie przenośny komputer. MacBook jest doskonałym wyborem. Teraz możesz kupić ten produkt dużo taniej! Koniecznie sprawdź promocję Apple – „Back to school”.

Promocja „Back to school” od Apple – na czym polega?

Rok szkolny trwa, tak samo jak promocja „Back to school” od Apple. Dzięki temu możesz kupić dziecku MacBook ze specjalnym rabatem. W akcji mogą wziąć udział wszyscy pracownicy instytucji edukacyjnych w Polsce oraz uczniowie, którzy ukończyli 18 rok życia. Co istotne ta oferta skierowana jest też do rodziców. Muszą oni jednak posiadać specjalne zaświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych swojej pociechy. To wszystko!

Ta akcja rabatowa trwa od 18 sierpnia do 26 października. Można z niej skorzystać zarówno w salonach stacjonarnych, jak i w sklepie online. Choć trzeba pamiętać, że promocja  „Back to school” nie łączy się z innymi rabatami ani zniżkami!

Poznaj szczegóły promocji „Back to school”

W iDream w czasie promocji „Back to school” można kupić różne sprzęty od Apple. Każdy rodzaj posiada zupełnie inną wartość upustu. Nabycie nowego MacBooka, MacBooka Air i MacBooka Pro wiąże się ze spadkiem ceny aż o 11%. Koniecznie przez zakupami sprawdź szczegółową listę modeli objętych akcją rabatową!

Podczas zakupów niezbędne jest udowodnienie, że możesz wsiąść udział w promocji „Back to school”. W sklepie stacjonarnym iDream należy wypełnić oświadczenie potwierdzające, że jesteś uczniem bądź pracownikiem jakiejś instytucji edukacyjnej. Do tego potrzebna jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych. Kupując online także trzeba uzupełnić wymagane dokumenty, a następnie przesłać je w pliku za pośrednictwem strony firmowej.

Na idream.pl jest dostępny szczegółowy regulamin, jak i lista sprzętu biorącego udział w promocji na powrót do szkoły – „Back to school”.

MacBook dla dziecka – jaki model z promocji wybrać?

Wyprzedaż „Back to school” dotyczy kilku wariantów przenośnego komputera marki Apple. Kupisz taniej przede wszystkim klasyczny MacBook z 12 calowym ekranem. To najprostsza odsłona notebooka z logo „jabłka”. Niewielki rozmiar oraz najważniejsze aplikacje i programy pozwolą dziecku na pracę w domu, jak i poza nim.

Pociecha potrzebuje bardziej zaawansowanej odsłony laptopa? MacBook Air będzie idealny. W iDream z rabatem „upolujesz” ten produkt z 13 calowym ekranem i to aż w kilku barwach. To świetny sprzęt dla młodzieży oraz dla dorosłych – mały, poręczny, do tego pełen przydatnych funkcji. Ten rodzaj notebooka pozwala na dużo, więc sprawdzi się i u uczniów, i u studentów.

Najbardziej rozbudowanym przenośnym komputerem od Apple jest MacBook Pro z Touch Bar. To „wypasione” urządzenie posiada wiele nowoczesnych udogodnień, a także jakościowo lepszą grafikę, czy dźwięk od tańszych poprzedników. Na promocji znajdziemy 13 i 15 calowy model w kilkunastu wersjach kolorystycznych.

Artykuł powstał we współpracy ze sklepem https://idream.pl/

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here