pokrowiec na garnitur

Pokrowiec na garnitur ma za zadanie zabezpieczyć ulubioną, stylową garderobę przed zniszczeniem. Potrafi on zabezpieczyć tekstylia na długie lata.

Pokrowiec na garnitur jest niezbędnikiem każdego dżentelmena. Akcesorium do przechowywania przyda się każdemu, kto posiada w zakamarkach swojej szafy garnitur. Może być on przeznaczony również do innej odzieży takiej jak, np.: ulubiona suknia, kurtka lub pamiątkowy sweter od babci zrobiony na drutach.

Pokrowce występują w wielu wariantach:

1. Standardowy (uniwersalny) pokrowiec – przeznaczony gównie do leżakowania naszego garnituru w szafie oczekującego na specjalną okazję. Posiadają one przeważnie praktyczne zamki błyskawiczne, a także specjalne wieszaki mające na celu powieszenie w szafie lub innym dostępnym miejscu.

2. Torba podróżna (męska lub żeńska) – charakteryzująca się nowatorskim rozwiązaniem zapewniającym bezpieczeństwo garnituru podczas podróży. Może ona pomieścić kilka garniturów, posiadać pasek na ramię do łatwego przenoszenia oraz kieszenie do przechowywania niezbędnych drobiazgów. Istnieje również możliwość łatwego przechowywania (w pozycji wiszącej) w szafie lub innym dogodnym miejscu.

3. Torba weekendowa – głównym celem jest łatwe i bezpieczne przenoszenie naszego ulubionego garnituru. Jest bardziej rozbudowana od Torby Podróżnej. Torba Weekendowa jest wielofunkcyjna i posiada takie zalety jak:

– dedykowana kieszeń na laptopa
– pokrowiec na buty lub kosmetyki
– kieszeń na drobiazgi
– kieszeń na telefon, portfel, dokumenty lub klucze
– kieszenie wewnętrzne (organizer) przeznaczone na krawaty, paski lub bieliznę
– oraz wiele innych

Wyżej wymienione pokrowce różnią się pod wieloma aspektami takimi jak:

1. Materiał wykonania (o predefiniowanych cechach) – np.: oddychający, wodoodporny
2. Kolorem materiału
3. Konkretnym przeznaczeniem – tylko przechowywanie, przechowywanie i transport oraz głównie transport (w przypadku częstych wyjazdów służbowych)
4. Ilością dodatkowych kieszeni
5. Sposobem przenoszenia – na ramieniu (z dedykowanym paskiem), w ręku jak podręczna torba, za plecami na tzw. palcu.

Pokrowiec na garnitur to oryginalny prezent dla mężczyzny i możliwość przechowywania swojego ulubionego garnituru bez obawy na procesy, jakie wynikają z długiego przechowywania w szafie, zapewnią spokój ducha waszego partnera oraz wasz. Wszechstronne zastosowanie jakie zapewniają Torby Weekendowe lub Torby Podróżne sprawią mężczyźnie wiele radości i długi uśmiech na jego twarzy.

Aby zakupić taki pokrowiec możemy skorzystać z firmy HUGH BUTLER, która ma 5-letnie doświadczenie w branży. Skupia się na innowacyjnych torbach oraz akcesoriach dla podróżnych. Ich oryginalne oraz wielokrotnie nagradzane produkty ukazały się w wielu gazetach, czasopismach a także programach telewizyjnych. Mogliśmy się z nimi spotkać w TopGear, TVN Turbo, Wprost, a także Newsweek.

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here