Jak zrobić manicure hybrydowy

Ostatnio lakiery hybrydowe cieszą się ogromną popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego, jeżeli weźmiemy pod uwagę to, jak łatwo i przyjemnie się wykonuje manicure hybrydowy.

Paznokcie hybrydowe

Jak zrobić manicure hybrydowyPrzez wiele ostatnich lat, popularne były akryle i żele. Kiedy na rynku pojawiła się hybryda, odmieniała ona spojrzenie wielu kobiet na dbałość o paznokcie. Nie każdy ma czas na spędzenie 2 godzin u kosmetyczki. Okazuje się, że paznokcie hybrydowe, można wykonać samodzielnie w domu. Potrzebna będzie nam do tego lampa, najlepiej wybrać taką o dużej mocy. Chodzi o to, aby pozostała ona z nami na dłużej, warto więc szukać takich, o mocy co najmniej 36 wat. Pozwalają one na długą żywotność urządzenia, bez obawy o awarię. Poza tym, doskonale utwardzą one lakier i top, który nakładamy na paznokieć. Lampy o mniejszej mocy, nie zrobią tego tak dobrze.

Jak zrobić manicure hybrydowy?

Jak zrobić manicure hybrydowy, żeby utrzymał się dłużej niż 10 dni? Ważne jest odpowiednie przygotowanie płytki paznokcia. Trzeba ją wypolerować, ale niezbyt mocno, chodzi o to, aby delikatnie zmatowić płytkę, następnie należy ją odtłuścić, w kolejnym kroku, nakładamy bazę, utwardzamy ją w lampie, w zależności od mocy lampy może to trwać 20,30 lub 60 sekund. Kiedy jest ona twarda nakładamy lakier, jest mnóstwo pięknych kolorów, najlepiej wybrać taki, który będzie uniwersalny, czyli będzie do wszystkiego pasował. Można jednak czasami zaszaleć z czymś mniej oczywistym. Niektóre dziewczyny lubią tworzyć na paznokciach istne dzieła sztuki, bardzo przyciągające uwagę.
Znowu przez określoną ilość czasu utwardzamy paznokcie w lampie, ważne, żeby nie kłaść zbyt grubej warstwy lakieru, ponieważ może ona się odpowiednio nie utwardzić i będzie odpryskiwać. Potem nakładamy druga warstwę lakieru, która zapewnia dokładne krycie. Warto dokładnie usunąć skórki, żeby zbyt szybko nie był widoczny odrost. Zostaje nam na koniec nałożenie topu, który nadaje blask lakierowi.

Możliwe jest także nałożenie topu matowego, który ma wiele zwolenniczek.
Po dwóch lub trzech tygodniach paznokcie nadal powinny pięknie wyglądać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here