farbowanie włosów dla blondynek

Każda blondynka też od czasu do czasu chce zmienić kolor swoich włosów. Najczęściej taka zmiana polega na rozjaśnieniu swoich blond włosów. Jednak są i takie panie, które chcą znacznie zmienić swój kolor włosów. Farbowanie włosów dla blondynek też jest możliwością zmiany bądź odświeżenia ich wizerunku. Na rynku jest wiele farb dla blondynek. Ostatnio bardzo modne stały się farby typu „white blond”, które bardzo rozjaśniają włosy, robią je prawie białymi. Ta farba najlepsza jest dla ryzykantem i bardzo odważnych blondynek. Jednak największą popularnością cieszą się farby lekko rozjaśniające kolor blond. Wtedy zmiany nie są aż tak diametralne, jednak widać, że włosy nabrały blasku czy troszkę zmieniły swój koloryt.

Farbowanie włosów dla blondynek – Jakich farb użyć?

Ciemne blondynki powinny zafundować sobie sombre lub flamboyage. Również można włosy lekko zaróżowić czyli spróbować farb truskawkowych. Mysie kosmyki też mogą nabrać blasku i też mogą ładnie wyglądać. Ciekawie na włosach wyglądają też farby platynowe czy ombre, które doskonale nadaje się na długie blond włosy jak i również ładnie wygląda na krótkich. Blondynki lubią ombre, lubią także nakładać na swoje włosy lekkie refleksy, które dają niesamowity efekt. Blondynki malują włosy by je odświeżyć, nadać im blasku by je także znacznie ożywić.

Blond ożywiony poprzez różne odcienie z palety kolorów blond, może już być wielowymiarowy. Kolor włosów nie musi być płaski i jednolity, można dzisiaj zaszaleć na głowie niejednej blondynki. Takie możliwości dają różne techniki malowania włosów jak również różnorodność farb proponowanych na rynku. Farby dzisiejsze są lekkie, nadają włosom połysku i są bardzo zdrowe. Już dzisiaj farbowaniem nie niszczymy włosów a je odżywiamy.

Multikolor blond oznacza połączenie na jednej głowie kilku odcieni blondu. Wtedy fryzura staje się ożywiona i bardzo ciekawa. Multikolor czasami kojarzy się z balejażem, jednak w przypadku gdy zastosujemy mniej odcieni blondu, kolor będzie bardzo naturalny. Multikolor doskonale ukryje wszelkie odrosty na włosach długich i sprawi, że nasza fryzura nie będzie nudna.

Blondynkom znacznie łatwiej jest kolorować i farbować włosy. Włosy blond nie poddaje się dekoloryzacji tak jak robi się to w przypadku włosów ciemnych. Na blond włosy łatwiej jest nałożyć różnego rodzaju odcienie blond i przez to łatwiej można uzyskać ciekawy efekt koloryzacji blond włosów. Blondynki też chcą zmieniać kolor blond i mają wiele ciekawszych możliwości na to. Włosy blond są bardziej podatniejsze na zmianę koloru, można je różnie i ciekawie koloryzować i zawsze można na nich otrzymać ciekawy efekt.

Farbowanie włosów dla blondynek w dzisiejszych czasach może być już tylko przyjemnością i poprawą stanu ich włosów. Dlatego też blondynki starają się zmieniać kolor swoich włosów, przez co zmieniają swój wygląd i wizerunek.

Można także korzystać z naturalnych farb, które są robione na bazie naturalnych substancji. Koloryzują one tak samo a jeszcze bardziej odświeżają i regenerują włosy. Takie farb można bez problemu spotkać w sklepach z naturalnymi kosmetykami.

[Głosów:15    Średnia:2.6/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here