Prezenty dla mężczyzny, czyli co w prezencie dla taty, brata, dziadka?

Podobno znalezienie prezentu dla mężczyzny jest znacznie trudniejsze niż dla kobiety. Dlatego postaramy się nieco ułatwić te zadanie. Oto lista najciekawszych pomysłów na prezent dla mężczyzny. Przeczytaj i dowiedz się, co kupić w prezencie dla taty, brata, a nawet dziadka.

Prezent dla mężczyzny z klasą

Zadbany, kulturalny i zawsze na czas. Wyróżnia się formalnym lub półformalnym stylem i szarmanckim zachowaniem. Dżentelmen, to typ mężczyzny, któremu z pozoru najtrudniej kupić trafiony prezent. Wśród naszych propozycji dla takiego mężczyzny, znajdują się: olejek, a także inne kosmetyki do pielęgnacji brody i włosów oraz voucher do (coraz bardziej popularnego w naszym kraju) barbera.

Innym pomysłem mogą być prezenty dla mężczyzny ze sklepu FabrykaForm.pl, na przykład eleganckie pudełko na zegarki. Prawdziwy dżentelmen posiada całą kolekcję zegarków, dlatego ten prezent z pewnością będzie trafiony. Możemy zdecydować się także na nieco bardziej uniwersalny prezent, jakim jest książka. Jest to jednak dosyć ryzykowne, jeśli nie znamy ulubionego gatunku literatury naszego mężczyzny.

Prezent dla mężczyzny z klasą

Prezent dla taty lub dziadka

Bez względu na to czy nasz tata i dziadek są dżentelmenami, sprawdzonym pomysłem na prezent okaże się sentymentalny album lub fotoobraz. Coraz więcej firm prowadzi internetową sprzedaż albumów, fotoksiążek, fotoobrazów lub innych pamiątek z naszymi zdjęciami. Na ich stronach internetowych często sami możemy zaprojektować taki prezent, dbając o najmniejsze szczegóły, na przykład kolor tła czy podpisy przy zdjęciach. Taka sentymentalna pamiątka z pewnością sprawi radość naszym najbliższym.

Oryginalne prezenty dla mężczyzn

Podobno mężczyźni kochają piękne kobiety i szybkie samochody. Dlatego dobrym pomysłem na prezent może okazać się voucher na jazdę luksusowym autem. Najczęściej znajdziemy dwa typy takich prezentów – przejażdżkę sportowym samochodem po torze wyścigowym (jako pasażer), a także jazdę luksusowym samochodem po mieście (jako kierowca). Obie oferty mogą okazać się strzałem w dziesiątkę dla miłośników motoryzacji. Jednak, jeśli nie mamy wystarczających funduszy na kupno takiego vouchera, możemy wybrać nieco tańszą opcję, czyli przejażdżkę gokartem po torze kartingowym.

Do oryginalnych pomysłów na prezent dla mężczyzny należy także voucher na paintball, skok na bungee lub z samolotu w tandemie, a także lot paralotnią. Jednak są to prezenty dla miłośników mocnych wrażeń. Dlatego przed zakupem należy się dokładnie zastanowić, czy obdarowany przez nas mężczyzna lubi tego typu rozrywki.

Wbrew pozorom na rynku nie brakuje prezentów dla mężczyzn. Trzeba tylko dobrze poszukać i choć trochę znać zainteresowania osoby, której chcemy coś sprezentować. Przedstawiona lista to tylko część propozycji. Do najbardziej popularnych prezentów dla mężczyzn należą wysokoprocentowe alkohole, zestawy narzędzi, a także perfumy i kosmetyki.

Oryginalne prezenty dla mężczyzn

[Głosów:6    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here