Prezent na Dzień Mężczyzny – co na prezent dla niego?

0
1989

Dzień Mężczyzny w Polsce przypada na 10 marca. Nie jest obchodzony tak hucznie, jak Dzień Kobiet 8 marca, ale z każdym kolejnym rokiem święto zyskuje na popularności. Co podarować mężczyźnie z okazji jego święta?

Z prezentem na Dzień Mężczyzn bywa znacznie trudniej niż z podarunkiem dla kobiet. W Dzień Kobiet przyjęło się, że panie dostają od panów tulipana lub cały bukiet kwiatów – mężczyźni zazwyczaj nie wykraczają poza ten schemat i rzadko ofiarują coś więcej oprócz uroczych czekoladek. My-kobiety jednak nie mamy tak łatwo, bo podarowanie panu bukietu raczej nie będzie dobrze odebrane i wprawi go konsternację. Nie mając pomysłu można w ostatniej chwili pokusić się o bombonierkę lub ulubiony alkohol, ale taki prezent nie będzie raczej dla niego zaskoczeniem – a przecież o to Ci chodzi, prawda? Co w takim razie podarować na Dzień Mężczyzny?

Inteligentne zabawki dla dużego chłopca

Nie oszukujmy się, może wyrasta się z klocków, ale na pewno nie z zabawy. Warto więc pomyśleć o prezencie w formie innowacyjnego gadżetu. Kupując prezent na Dzień Mężczyzn wybierz taki, który przyda mu się i nie zostanie zbieraczem kurzu. Wartym uagi pomysłem są zapalniczki plazmowe. To zapalniczki, które ładuje się przy użyciu standardowej ładowarki do telefonu. Po naciśnięciu przycisku, uruchamiają się mini elektrody, które mają wystarczającą moc, aby spalić papier, a nawet drewno! Ponadto, gadżet odporny jest wiatr oraz wodę, więc bez problemu można zapalić papierosa w deszczu czy w wietrzny dzień. Gadżet wprost stworzony dla prawdziwych mężczyzn.

Zadbany zarost wizytówką mężczyzny

Z okazji Dnia Mężczyzny warto podarować produkt, który wyrazi, jak bardzo troszczymy się o faceta. Jeśli Twój partner nosi brodę – podaruj mu kosmetyki, które pomogą zadbać o zarost. Aby broda i wąs prezentowały się schludnie i elegancko, należy je odpowiednio pielęgnować. W dzisiejszych czasach, przy odrobinie cierpliwości i wysiłku, panowie sami mogą zadbać o zarost w domowych warunkach, bez wizyty u barbera. Z okazji Dnia Mężczyzn warto więc pomyśleć o zestawie kosmetyków do pielęgnacji zarostu, w których skład często wchodzą: szampony, olejki, okłady na twarz czy wosk do wąsów. Wszystko to zapakowane w eleganckie i stylowe metalowe opakowania, które idealnie sprawdzą się jako prezent. Oprócz specjalistycznych kosmetyków możesz także dobrać grzebienie i szablony, które pomogą zarostowi nadać odpowiedni kształt i stworzą brodę w dowolnym stylu.

Plakat Zdrapka idealny na prezent

Słyszałaś o bucket list? To lista rzeczy, którą chce się zrobić przed śmiercią. Są tacy, którzy tworzą listy z marzeniami do spełnienia: skok ze spadochronem, odwiedzenie egzotycznego miejsca, lot helikopterem nad Nowym Jorkiem, nauka nurkowania, smakowanie nietypowej potrawy. Niektórzy nawet wyznaczają sobie dokładny termin, w którym chcą tego dokonać, na przykład przed trzydziestką. Idąc za trendami stworzono plakaty zdrapki ze 100 kwadracikami do zdrapania, czyli zaznaczenia, że dana rzecz została już przez nas zrobiona. W Toys4Boys do wyboru masz plakaty zdrapki z miejscami do odwiedzenia, rzeczami do zrobienia przed śmiercią, 100 filmów do obejrzenia, drinków do wypicia, płyt do posłuchania czy nawet 100 serów, które każdy koneser powinien spróbować. Wybierz taki, który będzie idealnie pasował do Twojego mężczyzny i razem odkrywajcie kolejne zdrapki.

[Głosów:1    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here