zioła szwedzkie
fot. pixabay.com

Zioła szwedzkie to mieszanka ziół, która jest dobra na dosłownie wszystkie dolegliwości i choroby! Składa się ona z jedenastu ziół, które potrafią pomóc nam w walce z niestrawnością, a nawet z wysypką czy bólami menstruacyjnymi! Dowiedz się więcej o tej magicznej mieszance ziół!

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/wlasciwosci-ziol-szwedzkich/

Naturalny lek

Zioła szwedzkie to naturalny, a nawet tradycyjny lek, który stosowany jest od pokoleń! Jego kompozycję stworzył szwedzki lekarz Klaus Samst, a dzięki tej mieszance zarówno on, jak i jego rodzina, dożyli sędziwych lat.

Zioła szwedzkie można przygotować samemu w postaci nalewki i nie jest to skomplikowane. Można zakupić odpowiednią mieszankę ziół szwedzkich oraz wódkę, a z tych składników przyrządzić gotową miksturę.

Mieszankę wsypuje się do dwulitrowej butelki, zalewa 1,5 litra wódki żytniej i odstawia w ciepłe i nasłonecznione miejsce na jakieś dwa tygodnie. Codziennie wstrząsa się butelką, a po upływie dwóch tygodniu przelewa miksturę do mniejszych buteleczek, które wystarczą nam przez wiele lat.

Na co są dobre zioła szwedzkie?

Zioła szwedzkie sprawdzą się w leczenie praktycznie wszystkich dolegliwości zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych! Stosuje się je zazwyczaj w postaci rozcieńczonej 1 łyżka stołowa nalewki do ½ szklanki wody.

Stosuje się je wewnętrznie do zapalenia gardła, infekcji układu oddechowego, bóli zębowych, bóli menstruacyjnych, poprawy krążenia, podniesienia ciśnienia, zwalczania pasożytów jelitowych, a także regulacji cyklu miesiączkowego i ułatwienia porodu. Czysta nalewka z dwóch łyżek pozwoli również wyleczyć kaca.

Zewnętrznie można je stosować w formie okładów na rożnego rodzaju wysypki skórne, trądzik, brodawki oraz nawet afty! Pomagają również wygładzić suchą i popękaną skórę, leczą skaleczenia, oparzenia oraz odmrożenia, a także zmniejszają i wygładzają blizny. Mogą również pomóc w walce z odciskami i hemoroidami. Pomagają także na bóle głowy, uszu, bóle reumatyczne, a nawet na kłopoty z zasypianiem!

Przeczytaj też: http://www.journalofecologyandhealth.pl/rukola-dlaczego-warto-ja-jesc/

 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here