Jak zrobić wizytówkę

Zakładając działalność gospodarczą chcemy zdobyć jak najlepszą pozycję pośród innych z danej branży. Trzeba więc pomyśleć o skutecznej promocji firmy. Kampania promocyjna powinna uwzględniać różne media, aby dotrzeć do jak najszerszej grupy potencjalnych klientów. Szczególnie nośnym źródłem informacji są katalogi internetowe, foldery reklamowe, banery, ulotki i wizytówki.

Jak zrobić wizytówkę?

Jak zrobić wizytówkęJak zrobić wizytówkę firmy aby zainteresować klienta jej ofertą? Na wizytówce zamieszczamy logo firmy, a także jej pełną nazwę i profil działalności. Ponadto dokładne dane adresowe siedziby: miasto i ulica z numerem lokalu. Następnie dane kontaktowe: telefon, fax, e-mail. Opcjonalnie REGON firmy, NIP, numer konta. Ponadto, każdy pracownik firmy powinien posiadać własną wizytówkę, którą może wręczać zainteresowanym osobom w różnych sytuacjach. Na takiej wizytówce powinno się znaleźć dodatkowo imię i nazwisko pracownika reprezentującego firmę, nazwa jego stanowiska oraz bezpośredni numer telefonu do tej osoby.

Usługi firm poligraficznych

Kiedy już ustalimy jak zrobić wizytówkę aby zawierała wszystkie niezbędne informacje, zlecamy to zadanie profesjonalnej firmie poligraficznej. Grafik projektant zaproponuje kilka wersji do wyboru; różnego typu krój czcionki, wielkość poszczególnych elementów, kolorystykę tła i liter. Doświadczeni specjaliści wiedzą jak zrobić wizytówkę aby spełniała wszystkie oczekiwania klienta.

Wizytówki są też przydatne na użytek prywatny, w niezawodowych kontaktach. Wtedy wystarczy zamieścić na nich imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Jeśli mamy własny pomysł jak zrobić wizytówkę, wystarczy do tego komputer z odpowiednim programem graficznym. Trzeba wybrać w opcjach format „wizytówka” i wykreować całość tak aby wyglądała estetycznie i oryginalnie. Wizytówki drukuje się na papierze kredowym, o większej gramaturze niż zwykła kartka, aby ten kartonik był w miarę odporny na zagięcia lub uszkodzenia. Jej wielkość powinna mieć wymiary pozwalające na umieszczenie w przegródce typowego portfela, lub w etui na karty wizytowe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here